Merdiven Asansörü Sistemleri

Merdiven kenarı engelli asansörü uzmanı DEVAS

Hasta yaşlı yürüme zorluğu çeken ve merdiven inip çıkmakta zorlanan kişiler için ruhsat gerektirmeyen 0,15m/sn hız ile yatay hareketlilik ihtiyaçlarınızı karşılar. İç ve dış mekan kullanımına uygun katlanabilir engelli merdiven asansörü modellerimiz gemi, yat, yük ve yolcu taşıyan gemiler, liman ve marinalarda kullanılmak üzere düz ve döner merdivenler için Ada Pvag uyumu ile de üretilmektedir. Devas platform tipi kavisli merdiven kenarı engelli asansörü, bir merdiven üzerindeki en pratik ulaşım aracıdır. Tekerlekli sandalyeleri veya merdiven çıkmakta zorlanan insanları katlanabilen sandalyesin de oturarak kolayca taşıyabilir. Standart 1050×800 mm ebatlarında üretilir ve farklı merdiven asansörü ölçü ve proje dosyaları için bizimle temas kurun. Elektrikli merdiven asansörü Katma Değer Vergisi Kanunu 3065 sayı 4-s bendine istinaden vergiden muaftır. Tekerlekli sandalye asansörü ve yaşlı asansörü olarak kullanıldığı gibi bebek arabası için de uygundur. TS EN 81-40 dünya standartlarında 2006-42-AT makine emniyeti direktiflerine uygun üretilir. Elektrikli merdiven asansörü uzmanı Devas, tedarikçi bayi yada aracı bir kurum olmayıp asansör üreticisidir. Devas son 30 yıldır engellilik yaratan faktörlere yönelik erişilebilirlik kapsamında elektrikli merdiven asansörü üretiyor.

  Raylar üzerinden aldığı enerji ile (24 Vdc) yoğun trafiği ve uzun seyir mesafeleri için kesintisiz bir hizmet sağlar.

  Merdiven açısına bağlı minimum 225 Kg taşıma kapasitesi ve standart 7cm/sn hız veya opsiyonel 14cm/sn iki farklı hız seçeneği ile sunulur.

  Detaylı Bilgi

  Yatay tip engelli platform asansörü dış mekan asansör uygulamaları için epoksi boyalı alüminyum ray ve AISI 304 paslanmaz krom gramayer dişli ile üretilir.

  Detaylı Bilgi

  Manüel ve otomatik açılıp katlanabilen platformun her iki tarafındaki güvenlik bariyerleri ve rampaları asansörün hareketi sırasında kilitlenir ve sadece asansör durak noktalarında giriş veya çıkış yapılacak yöndeki bariyer ve flap açılır.

  Detaylı Bilgi

  Sadece Devas Elektrikli Merdiven Asansörü ürünlerinde bulunan bluetooth ve wi-fi ile update ve Ios veya android uyumlu mobil uygulaması ile tüm ayarları uzaktan kontrol edilir.

  Detaylı Bilgi

  Katlanabilir Engelli Asansörü

  Yaşlı merdiven asansörü tasarımlarımız ile hayatın tadını çıkarın

  Dünyada bir kaç firmanın ürettiği kavisli engelli merdiven asansörü, proje mühendislerimiz tarafından her mekana özel 3D teknolojisiyle tasarlanıp onayınız ile çok kısa sürede üretilir, servis edilir ve sertifikalı ekiplerimiz ile montajı yapılır. Devas bünyesinde üretilen merdiven kenarı engelli asansör sistemleri bluetooth ve wifi üzerinden yazılımları güncellenebilir. Görme yeteneğini kaybeden ayakta ve oturarak veya tekerlekli sandalye kullanıcıları için sadece Devas eğimli merdiven asansörlerinde bulunan VSR akıllı ses asistanı ile tüm hareketlerini ve oluşan arıza ile hataları sesli anons eden özellikler ile donatılmıştır.

  Düz ve kıvrımlı merdivenler için geliştirilen kıvrımlı elektrikli merdiven asansörü manüel veya uzaktan kumanda üzerinden otomatik katlanabilen platformu katlandıktan sonra, merdivenler de yer kaplamaz. Hareket halinde iken açılır kapanır flaplar ve makine kenarlarında bulunan çarpma ve sıkışma sensörleri ile en ufak bir temasta sistemi otomatik olarak durdurur. Dar merdiven yapıları için duvar askı aparatları ile duvara monte edilebilir ve minimum yer kaplar. Yapılarınız da hiç bir değişiklik yapmadan uygulanabilen kullanıcı dostu bir platformdur. AB standartlarında üretilir ve EN 81-40 sertifikalarına sahip olup Udem Adriatic onaylıdır.

  Detaylı Bilgi

  “Üretimini yaptığımız merdiven asansörü fiyatlarına online satış mağazamız Evasansoru.com.tr adresinden ulaşabilir ve ister nakit isterseniz taksitli sahip olabilirsiniz. “

  Merdiven Asansörü • Fiyat Listesi