Kapalı Engelli Asansörü

Dıs Mekan Kapalı Tip Dikey Engelli Platformu

Dikey tip kapalı engelli platformu standart ölçüleri 1600×1600 mm dış ölçü ve 1100*1400 mm dir. İstenildiğinde farklı yapı ve apartmanların fiziki durumlarına uygun özel ölçülerle de imalat yapılmaktadır. Tekerlekli sandalye ile kullanım için minimum ölçü 900×1250 mm, ayakta yada oturarak kullanabilmek için minimum ölçü 710×1000 mm olduğuna dikkat edilmelidir.

  Esnek Üretim Teknolojisi

  Makine dairesi, kuyu çukuru ve asansör bosluguna ihtiyaç duymaz

  Aşırı yük kontrol sistemi ile Max 500 Kg taşıma kapasitesine sahip olup 15cm/sn hız ile hareket eden GL400 Kapalı tip dikey engelli platform asansörü Outdoor konseptinde en iyi dış mekan kapalı platform ve engelli erişim çözümleri sunmak için anti korozyona karşı polyester dış cephe fırın boya ile üretilmektedir. IP67 kilit sistemi ile donatılmış ve -40 °C ile +45 °C sıcaklıklar da çalışmaya uygundur.

  Neden Bizi Seçmelisiniz?

  Ovalama makine hattımızda üretilen güvenli sonsuz vida teknolojisi ile istenilen seyir yüksekliğinde sessiz ve sarsıntısız bir seyahati garanti ediyoruz.

  Dıs mekan uygulamaları için toz, nem, asit ve oksitlenme olusturmayan ithal bobinli güvenlik kapı kilitleri aynı zamanda oynar başlık mekanizması sıkısma ve sürtünme olusturmayan yapısı ile kapı kilit arızaları olusturmazlar.

  DETAYLI BİLGİ

  Dahili elektronik kontrol ünitesi ile sürekli enerji altında kalsa dahi bobin arızaları olusmaz. Özel sifreli manüel açma anahtarı sayesinde hırsızlık ve yetkisiz kisilerin müdahalesi söz konusu degildir.

  DETAYLI BİLGİ

  10 mm kalınlıgında alev almaz malzemelerden üretilen ısı yalıtımlı sandwic panelleri kullanılan Devas ürünleri aynı zamanda asırı sıcak veya soguk iklim kosulları için özel olarak üretilmektedir.

  DETAYLI BİLGİ
  Kuyusuz engelli asansörü

  Soft start ve stop.

  Otomatik ve manuel kurtarma sistemlerine sahip olan GL400 kuyusuz engelli asansörlerimiz, tamamen otomatik olup bir dügmeye dokunarak hareket eder.

  Bina dışından asansör sistemleri isteğe bağlı binlerce renk seçenekleri, kendinden destekli konstrüksiyon, hazır şaft sistemi ve modern mimariye uygun cam yada sandwich panel kullanmayı mümkün kılan akıllı sistemler kullanılarak imal edilmiştir. Katma Değer Vergisi Kanunu 3065 sayı 4-s bendine istinaden vergiden muaf olup bütçe konusunda kamu teşvik ve desteklerinden yararlanmanız için sizleri yönlendiriyoruz. Yüksek teknolojiye entegre olmuş, sürekli eğitim programlarımıza katılan deneyimli montaj ekiplerimiz tarafından yapılan kurulum, tüm güvenlik kontrolleri ve yapılan testler sonucunda, servise verilir. 2006 42 AT Avrupa standartlarında ürettiğimiz ISO ve CE sertifikalı engelli erişim sistemlerimiz Avrupa onaylanmış kuruluşlarından Udem Adriatic tarafından onaylıdır. Kapalı tip dikey engelli asansörü fiyatlarını ile  www.evasansoru.com.tr online mağazamız üzerinden sahip olabilirsiniz.

   Karbon ayak • İzinizi düşürün

   “Küçük bir ev aleti kadar enerji tüketen kapalı tip dikey engelli asansörü ve engelli erişim sistemleri Siemens ve Omron invertör sistemi ile benzersiz bir sürüş konforu sunarken evsel enerji tüketiminizi de düşürür.”