Kendi Asansörünü Tasarlamak İster misin? Ortaklarımız ve müşterilerimiz için yüksek konfor ve en üst düzeyde üretilen ev asansörleri 200 den fazla güvenlik parametresi ile Avrupa standartlarına uygun hayalinizdeki ev asansörlerini stilinizden ödün vermeden kendinizin tasarlayacağı platformlara ücretsiz ulaşabilirsiniz.

Covid-19 salgını ve salgından korunmak için alınan tedbirler zorlu bir süreci de beraberinde getirdi. Pandemi bireylerin evden çıkmasını engelleyerek onları evlerinde sosyal izolasyona mahkum etmeye başladı. İnsanların güvenliği için evinizde veya işyerinizde ister bilgisayar veya tablet yada isterseniz akıllı telefonlarınız ile kendi tasarımlarını yapmak isteyen iş ortaklarımız için geliştirdiğimiz uygulamalar hayatınızı kolaylaştıracak.

DEVAS TASARIM ATÖLYESİ

Kuyu çukuru ve kuyu dibi gerektirmeyen modüler üretim teknolojisi ile platform veya kabinli ev asansörünü yapmak isteyen sitil sahibi müsterilerimiz için gelistirdigimiz uygulamamıza görsele tıklayarak açılan uygulama üzerinden cam yada sandviç panelleri durak sayısı giris ve çıkıs yerleri ile kapı yönlerini ve istediginiz renk cam ve kaplama seçenekleri ile tasarlayabilirsiniz.

Devas son 30 yıldır ev, villa ve kamusal alanlar da engellilik yaratan faktörleri ortadan kaldırmak için engelli asansörü, merdiven asansörü, ev asansörü, villa asansörü, uçak erişim lifti, dublex ev asansörü homelift ev asansörü ve villa asansörü sistemleri üretiyor.

blog1-compressor

Dısı küçük içi büyük konforlu asansörler

İnşasında asansör kuyusu ve kuyu dibi olmayan müstakil evler, teras katlar, showroom ve müzeler, kamusal alanlar, dublex ve triplex villa tipi yapılarda uygulanmak üzere tasarlanmış mükemmel asansördür. Ev Asansörü ruhsat gerektirmez ve iç mekan ev asansörü veya dış mekan ev asansörü kullanımına uygundur.

Memnun müşteriler triplex ve dublex daire yada Villa ve evlerinin iç tasarımlarının mükemmel olması için kendi kişiselleştirilmiş villa asansörü veya camlı ev asansörlerini oluşturan müşterilerimizin memnuniyeti bizim için son derece önemlidir. Müşterilerimizden, kuyu dipsiz villa asansörleri, homelift ev asansörü yaşlı asansörü ile dikey engelli sistemleri, panoramik ev asansörleri ve hizmetlerimiz hakkında ne söyleyeceklerini öğrenin.