Ofis Asansörü

Performans, esneklik ve tasarımı essiz bir sekilde birlestiren teknoloji.

Ofis Asansörü ofis ve iş merkezleri için asansör kuyusu ve ruhsat gerektirmeyen 0,15m/sn hız ile çalışan kuyusuz asansörlerdir. İş hayatının vazgeçilmez ulaşım araçlarından dikey hareket ihtiyaçlarınız geliştirdiğimiz ofis asansörleri en yoğun trafik ve yüksek performansı ile her farklı binaya ve yolcuya özel çözümler geliştiriyoruz. Mimarinize uygun çözümler sunmak ve müşterilerinize sunduğunuz değeri artırmanıza yardımcı olmak için yüksek teknolojili iş merkezi ve ofis asansör sistemleri üretiyoruz.

  Devas ile çagın ritmine yön verin

  Binanızın mimarisi ve isletim sistemine kolayca entegre edilebilir

  Insaat maliyeti bulunmayan ekonomik çözümler üretiyoruz. Devas Ofis Asansörü kuyu çukuru ve ruhsat gerektirmez.

  Detaylı Bilgi

  Sonsuz vidalı Ofis Asansör sistemleri yumusak durus ve kalkıs, multi dil sesli uyarı sistemi, gelismis komponentleri, yerli donanım ve yazılım ile üretilmektedir.

  Detaylı Bilgi

  Küçük bir ev aleti kadar enerji tüketip invertör kontrol teknolojisi ile 110~230 Vac genis bir enerji aralıgında çalısır ve evsel enerji tüketiminizi düsürür.

  Detaylı Bilgi

  Dogru bir tercih için buradasınız

  500 Kg tasıma kapasitesi ve 0,15 m/sn hız ile katlar arası hizmet verebilen Devas Ofis Asansörlerimiz tüm erisilebilirlik sorunlarınızı ortadan kaldırır

  Soğuk ve sıcak hava değişimlerinde metal malzemeler üzerinde meydana gelen gerilme ve strest ESB boyalarda kılcal çatlamalar ile pas ve korozyon oluşmaması için Polyester Dış Cephe Boya ile üretilir. Devas olarak ürettiğimiz ürünler TS EN 81-41 ve geçerli Avrupa Standartlarına uygun imal edilip CE işareti taşımaktadır.

  -40 dereceye kadar çalışabilen IP koruması yüksek, Elektronik kapı kilitleri oynar başlık sistemi ile kilit arızaları oluşturmazlar. Dahili elektronik kontrol yapısı ile sürekli enerji altında kalsa dahi bobin arızaları oluşmaz. Özel şifreli manüel açma anahtarı sayesinde hırsızlık ve yetkisiz kişilerin müdahalesi söz konusu değildir.

  “Ofis Asansörü ruhsat gerektirmez ve iç ve dış mekan kullanımına uygundur. Yeni yada eski dubleks, tripleks ev ve villalar, ofis ve iş merkezleri, dükkan ve apartman boşluklarına kolayca monte edilir.”

  Devas • Proje Danışmanlık

  It is important to be cautious when using an essay-writing service. The company will not allow any mistakes, and will never accept a sub-par essay. It is also possible to use the tool to keep homework helper track of the progress of your essay as well as upload documents. You will be able to log into a secure transaction site that will secure all data. After you fill out the request form, you’ll have the option to pay with the credit card of your choice as well as Apple Pay. After you have paid, you should wait until the essay is completed before you transfer your money.