Isıgınız Kesilmesin

Saydam kaplamaları ve oval tasarımı ile engelsiz bir görüs sunar

Yeni bir ev inşa ederken Devas, mimari tasarımlarınıza ilham versin. Oval asansör balkon yada yaşam alanınızın ortasına veya pencerelerin yanına monte edilsin asla görüşünüzü engellemez. Evinizin dekorunu değiştirmeden silindirik, sarmal veya spiral merdiven içerisinde yükselen Tube ile stilinizden taviz vermeyin. Dekoratif krom kaplamaları güçlü modern çizgileri ile kuyusuz ev asansörleri evlerinizin dekoruna uyum sağlar. Katlar arası görüşünüz daima açık kalsın. Ultra sessiz tasarlanan Tube, vibrasyon emici komponentleri ithal motoru, ithal manyetik freni, soft kalkış ve duruş sağlayan benzersiz bir sürüş sistemi ile ses ve titreşim oluşturmaz.

  Tüp Asansör ile Evinizin Keyfini Çıkarın

  Hayalinizdeki asansör için stilinizden ödün vermeyin

  Makine dairesi kuyu çukuru ve asansör boslugu ihtiyacı olmayan Devas Tube kendi modüler yapısı ve her ölçüde üretilebilen esnek tasarımı ile en küçük asansör modelidir. ISO ve CE sertifikalı Tube Udem Adriatic onaylıdır.

  Detaylı Bilgi

  Tüp asansör her türlü merdiven bosluklarına uygulanabildigi gibi boyut olarak bir odanın ortasına da uygulanabilir. Kapladıgı 95 cm dıs alanı ile size 70 cm çapında büyük bir kabin alanı sunar.

  Detaylı Bilgi

  Bir dizi mekanik güvenlik sistemleri ile donatılan tüp asansörü otomatik ve manuel kurtarma sistemlerine sahip olup bir dügmeye dokunarak hareket eder. 400 Kg kapasite 15 cm/sn hız ile kuyusuz asansörlerdir.

  Detaylı Bilgi

  Tüp asansör çözümleri

  Shaft ihtiyacı olmayan Tube 21 metre seyir ve 7 duraga kadar güvenle uygulanır.

  Makine dairesi kuyu çukuru ve asansör boşluğu ihtiyacı olmayan Devas Tube oval asansör kendi modüler yapısı ve her ölçüde üretilebilen esnek tasarımı ile en küçük asansör modelidir.

  Geleneksel asansörlerin olmadığı her alana sadece tabliyenin 360 derece kesilerek kendinden destekli özel modüler yapısı ile direkt zemin beton üzerine uygulanabilen TUBE Oval Asansör inşaat maliyeti oluşturmaz.

  Kuyu dibi olmayan müstakil evler, teras katlar, showroom ve müzeler, kamusal alanlar, yeni yada eski dubleks, tripleks ev ve villalar, ofis ve iş merkezleri, dükkan ve apartman boşluklarına kolayca monte edilir. Oval yapısı ile özellikle ev asansörü yapılamayan merdiven boşluklarına uygun en küçük asansör modelidir.

  Küçük bir ev aleti kadar enerji tüketen Tube ev asansörü Omron frekans kontrol sistemi ile 110~230 Vac geniş bir enerji aralığında çalışır ve evsel enerji tüketiminizi düşürür.

  Evlerinizin dekoruna ve yapısına uygun ister yuvarlak ister köşeli tasarımlarımız ile alandan tasarruf sağlayan Tube spiral veya sarmal merdiven boşluklarına, balkon yada yaşam alanınızın ortasına veya pencerelerin yanına monte edilebilir.

  Kırılmaz saydam malzemeler ile yapılan özel dış kaplamaları şeffaf fiber karbon kabini daha aydınlık ve refah alanlar oluşturur. Oval asansör ile katlar arası görüşünüz ve gün ışığınız asla kesilmez. Balkon yada yaşam alanınızın ortasına veya pencerelerin yanına monte edilsin asla görüşünüzü engellemez.

  Katlar arasında gün ışığının içeri girmesine izin veren yapısı ile ister kırılmaz renkli ve veya şeffaf fiber karbon isterseniz cam kaplama olarak üretilir.

  Vibrasyon emici komponentleri, ultra sessiz ithal motoru, yumuşak kalkış ve duruş sağlayan sürüş sistemi ile gece ve gündüz kullanabileceğiniz anlamına gelir.

  Bir dizi mekanik güvenlik sistemleri ile donatılan DEVAS TUBE, beyan hızının %30 aşması veya halat kopmalarına karşı özel paraşut fren sistemi ve manyetik motor freni ile üretilir.
  Standart olarak 950 mm dış çapta üretilen Devas Tube 700 mm kabin çapı ile mükemmel kabin alanı sunar. Özelleştirilebilir seçeneklerimiz ile istediğiniz çapta üretilir.

  Devas Tube bir çok özelleştirilebilir seçenek ve aksesuar ile sunulur. Polyester boya, dekoratif krom kaplama ve modern MDF yada granit mermer ile stilinizi inşa edebilirsiniz.

  Tüp asansörlerimiz tasarımdan üretime kadar Avrupa güvenlik standartlarına tam olarak uygun olup Zagreb merkezli Udem Adriatic tarafından onaylanmıştır.

  İkili haberleşme sistemi ve enerji kesilmelerinde otomatik devreye giren Ups ve manuel el ile kurtarma seçenekleri standart paket olarak sunulur.

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.

  Elektronik olarak izlenebilen yangın, deprem ve ışın perdeleri ile sevdikleriniz için daha güvenli bir sürüş konforu sunar.

  İzinsiz kullanım ve hırsızlık olaylarına karşı çağrı düğmeleri yerine temassız kartlı (Access Güvenlik) akıllı sistemler imalat öncesi yada sonrasında kolayca entegre edilebilir.
  Siz sadece sizi ziyaret ederek bilgi verecek danışmanımız ile temasa geçin ve gerisini bize bırakın. Danışmanımız sizi dinleyecek, sorularınızı yanıtlayacak ve keşif hizmetimizi tamamlayarak kısa zaman içinde size uygun ev tipi asansör teklifimizi sunacaktır.

  Standart 2 yıl Devas garantisi ile sunulan Tube yetkili servislerimiz ile yapılacak periyodik koruyucu bakım paketleri ile ömür boyu garantilidir. Dünya çapında, ev tipi asansör sistemleri üreticisi Devas’ın orijinal yedek parçalarının çoğu, bir ürünün üretilmesinden sonra on yıla kadar üretilir.

  “Devas Tube bir çok özelleştirilebilir seçenek ve aksesuar ile sunulur. Polyester boya, dekoratif krom kaplama ve modern MDF yada granit mermer ile stilinizi inşa edebilirsiniz.”
  Stilinizi yansıtın • TUBE LIFT